Všechny Vaše recepty na jednom místě

 

.mojeid.cz 

 

E-mail:  Heslo:    registrace



Home > Diskuse > netKucharka.cz > Dančí guláš

Dančí guláš


benni
21.07.2008 15:06:22
No comment... celou záležitost jsem předal právníkovi. Pokud si někdo myslí, že není vykrádání, když zkopíruji text z cizího webu, který nedovoluje jeho volné šíření a umístím ho na svůj web, pod kterým ještě mám drze napsáno "Je zakázáno publikování obsahu serveru netKucharka.cz bez souhlasu autorů," je potřeba aby někdo více kompetentní takovému provozovateli webu vysvětlil, jak to vlastně s autorským zákonem je. Proti plagiátorství a vykrádání obsahů cizích webu již několik let úspěšně bojuji. Nejsem autor tohoto receptu, ale budu bránit práva takových autorů.

benni
18.12.2008 18:48:38
Jste normální zloději !!!! Přesně tento recept byl zveřejněn již v roce 2006 na serveru MYSLIVOST, konkrétně zde: www.myslivost.cz/kucharka/detailRecept.asp?id_recept=3&id_kateg=5&razeni1=nazev&razeni2=asc&page=0 a takhle vykrádat obsah cizího webu, to se prostě nedělá

Eugen Letý
19.12.2008 08:17:30
Zde uveřejněné recepty pocházejí od uživatelů programu eKuchařka, která mimo jiné umožňuje import receptů z webů. Nejedná se o žádné vykrádání receptů!! Pokud se domníváte, že některý zde uveřejněný recept je Vaším dílem, máte možnost provést opravu receptu a uvést své jméno do pole Autor. Poté bude provedena kontrola opravy a v případě kladného výsledku, bude Vaše změna akceptována. (Jen pro info, přesně tento recept se nachází na min. dalších 4 webech)
Nový komentář
      
Pro přihlášení pomocí Google účtu, OpenID nebo MojeID využijte přihlášení v horní části stránky.
povinná položka Povinná položka
eCookBook.cz   :   mojeZáruky.cz   :   mojeSpotřeba.cz   :   Podmínky použití   :   Partneři   :   Reklama   :   Kontakt
Eugen Letý © 2004 - 2018
Jsme na Facebooku RSS kanály
Na této stránce použité názvy produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.