Všechny Vaše recepty na jednom místě

 

.mojeid.cz 

 

E-mail:  Heslo:    registrace

Home > eCookBook > Aktualizace receptů

eCookBook

 

Aktualizace receptů programu eCookBook

Co je to aktualizace receptů?

Aktualizace receptů je unikátní služba určená uživatelům elektronické kuchařky eCookBook. Jedná se o vzájemnou výměnu receptů mezi jednotlivými uživateli eCookBook.

Jak to celé funguje?

Vše začíná ve Vaší kuchařce eCookBook. Spuštěním aktualizace receptů v eCookBook dojde v prvním kroku ke kontrole uložených receptů - vyhledají se recepty nově uložené, recepty opravené či označené jako chybné. Nalezené recepty jsou odeslány k dalšímu zpracování do naší centrální databáze.

Podle vnitřních pravidel se recept stane součástí balíčku receptů, který si ostatní kuchařky eCookBook stáhnou a jednotlivé recepty z balíčku uloží do své databáze receptů.

Součástí balíčku jsou pouze nové recepty ale i recepty opravené. Tímto způsobem získáte neomezenou studnici kuchařských nápadů, která se Vám bude rozrůstat o další a další recepty.

Jak se mohu připojit k systému aktualizace receptů?

V prvním kroku budete potřebovat nainstalovanou elketronickou kuchařku eCookBook.

Dále je potřeba aktivovat aktualizaci receptů ve Vaší kuchařce eCookBook. Aktivaci provedete objednáním předplatného aktualizace receptů (ve výši 120 Kč nebo 5 EUR pro SK zákazníky), pomocí objednávkového průvodce.

Po objednání a uhrazení předplatného obdržíte aktivační kód, jímž se Vaše eCookBook automaticky zaktivuje. Pak Vám nic nebrání v cestě k tisícům receptů, které můžete mít ve Vaší eCookBook .video ukázka

 

Menu

 

5 snadných kroků ke zprovoznění aktualizace receptů

1. Instalace kuchařky eCookBook

2. Objednání předplatného

3. Zaplacení objednávky

4. Automatická aktivace kuchařky

5. Spuštění aktualizace receptů

eCookBook.cz   :   mojeZáruky.cz   :   mojeSpotřeba.cz   :   Podmínky použití   :   Partneři   :   Reklama   :   Kontakt
Eugen Letý © 2004 - 2019
Jsme na Facebooku RSS kanály
Na této stránce použité názvy produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.